Junta d’escola

La composició (a 09-11-2020) dels representants dels professors, del personal d’administració i serveis i dels estudiants a la Junta de l’Escola Politècnica Superior és la següent: 

Gulías Leon, Javier (Director Departament de Biologia)
Janer Torrens, Joan David (Director Departament Dret Públic)
Cardona Coll, Daniel (Director Departament d’Economia Aplicada)
Pascual Fuster, Bartomeu (Director Departament d’Economia de l’Empresa)
Jarazo Álvarez, Rubén (Director Departament Filologia Espanyola, Moderna i Clàssica)
Bona Garcia, Carles (Director Departament de Física)
Turnes Palomino, Gemma Isabel (Directora Departament de Química)
Estrany Bertos, Joan Josep (Director Departament de Geografia)
Cardona Juanals, Gabriel (Cap d’estudis del grau de Matemàtiques)
Isern Riutort, Eugenio Miguel (Cap d’estudis del grau d’Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica)
Hormigos Jiménez, Susana (Cap d’estudis del grau d’Edificació)
Leza Salord, María del Mar (Cap d’estudis del grau d’Enginyeria Agroalimentària i del Medi Rural)

PAS

Beltrán Hurtado, Antònia (Administradora de Centre)
Bermúdez de la Chica, Mª Carmen
Piqueras García, Miguel Angel

DEPARTAMENT DE BIOLOGIA (dos representants)

  1. Bota Salort, Josefina
  2. Escalona Lorenzo, José Mariano

DEPARTAMENT DE CIÈNCIES MATEMÀTIQUES I INFORMÀTICA (divuit representants)

  1. Carrasco Martorell, Lorenza
  2. Jaume Capó, Antoni
  3. Proenza Arenas, Julián
  4. Ferrer Gomila, Josep Lluís
  5. Palmer Rodríguez, Pere
  6. Llabrés Segura, Mercè
  7. Alberich Martí, Ricardo
  8. Mas Sansó, Ramón
  9. Oliver Codina, Gabriel
  10. Guerrero Tomé, Carlos
  11. Ortiz Rodríguez, Alberto
  12. Furió Caldentey, Ignasi
  13. González Cid, Yolanda
  14. Miró Julià, Margarita
  15. Riera Palou, Felip
  16. Álvarez Torres, Maria Jesus
  17. Mascaró Portells, Miquel
  18. Manresa Yee, Cristina Suemay

DEPARTAMENT D’ENGINYERIA INDUSTRIAL I CONSTRUCCIÓ (vuit representants)

  1. Roca Adrover, Miquel Jesús
  2. Cladera Bohigas, Antoni
  3. Forteza Oliver, Francesc Josep
  4. Segura Fuster, Jaume Agapit
  5. Martínez Moll, Víctor
  6. Pujol Nadal, Ramon
  7. Verd Martorell, Jaume
  8. Ribas González, Carlos Rodrigo

DEPARTAMENT DE FÍSICA (dos representants)

  1. Garcias Gomila, Francesca
  2. Jiménez Cortés, Maria Antònia

ALUMNES (un representant)

  1. Amengual Alorda, Jaume Antoni