Premi Extraordinari Final d’Estudis

Alumnes Premiats

Any acadèmic 2016-2017

Company Vives, Pere Antoni (Grau d’Enginyeria Agroalimentària i del Medi Rural)

Vallespir Frau, Nadal (Grau d’Edificació)

Bujosa Mateu, Daniel (Grau d’Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica)

Ramos Seguí, Javier (Gru d’Enginyeria Informàtica 2010)

Fernández Peralta, Raquel (Grau de Matemàtiques 2009)

Oliva Colomar, Alejandro (Grau d’Enginyeria Telemàtica)


Any acadèmic 2015-2016

Muñoz Acedo, Carlos Luis (Enginyeria Informàtica)

Vega Ordax, Esteban (Grau d’Enginyeria Agroalimentària i del Medi Rural)

Aloy Estelrich, Mª Magdalena (Grau d’Edificació)

Hernández Nicolau, Miquel (Grau d’Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica)

Miró Barceló, Oriol (Grau d’Enginyeria Informàtica)

Riera Roca, Gabriel (Grau de Matemàtiques)

Peréz Moya, Miguel Agustín (Grau d’Enginyeria Telemàtica)


Any acadèmic 2014-2015

Adrover Mas, Andreu (Enginyeria Tècnica de Telecomunicacions, especialitat en Telemàtica)

Sacarés Seguí, Maria del Mar (Grau d’Enginyeria Telemàtica)

Malesevic Bubenik, Ana (Grau de Matemàtiques)

Robles Gelabert, Antonio (Grau d’Enginyeria Informàtica)

Bauzà Alcover, Claus (Grau d’Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica)

Oliver Tomás, Antoni (Enginyeria Informàtica)

Ortiz Barragán, Jorge (Grau d’Enginyeria Agroalimentaria i del Medi Rural)

Manso Santos, Victor (Grau d’Edificació)

Carbonell Florit, Pablo (Grau d’Edificació)

Salvà Garau, Xisco (Enginyeria Tècnica Industrial, especialitat Electrònica Industrial)


Any acadèmic 2013-2014

Prat Prohens, María del Carmen (Enginyeria Informàtica)

Duro Gomila, Maria Cristina (Grau d’Edificació)

Morro Cifre, Marc (Grau d’Edificació)

Bandi, Franco Nahuel (Grau d’Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica)

Coll Bagur, Xavier (Grau d’Enginyeria Informàtica)

Alemany Escandell, Francisco José (Grau d’Enginyeria Telemàtica)

Navarro Oliver, Julia (Grau de Matemàtiques)


Any acadèmic 2012-2013

Coll Garau, Anna (Arquitectura Tècnica)

Jiménez Vega, Adrián Efrén (Enginyeria Informàtica)

Ripoll Servera, Jaume (ET Agrícola, especialitat Hortofructicultura)

Ramis Marín, Alejandro (ET Industrial, especialitat Electrònica Industrial)

Maimó Cerdà, Gabriel (ET Informàtica de Gestió)

Arbona Pérez, Joan Francesc (ET Informàtica de Sistemes)

Navío Navarro, Juan José (ET en Telecomunicació, especialitat Telemàtica)

Caldentey Gelabert, Guillem (Grau d’Edificació)

Martínez Ledesma, Miguel (Grau d’Enginyeria Telemàtica)

Gago Hobel, Henrik (Matemàtiques)


Any acadèmic 2011-2012

Vega Ordax, Esteban (Arquitectura Tècnica)

Sastre Escudero, Maria del Mar (Enginyeria Informàtica 2n cicle)

March Mascaró, Joan Damià (ET Agrícola, especialitat Hortofructicultura)

Rul·lan Solana, Francesc Eugeni (ET Industrial, especialitat Electrònica Industrial)

Muñoz Acedo, Carlos (ET en Informàtica de Gestió)

Arqués Toro, Esteban (ET en Informàtica de Sistemes)

Saúco Pocoví, Francisco José (ET de Telecomunicació, especialitat Telemàtica)

Sánchez Charles, David (Matemàtiques)


Any acadèmic 2009-2010

Vicens Torrens, Jaume (Eng. Informàtica)

Oliver Bennàsar, Javier Bartolomé (Eng. Tècnica Industrial)

Norte morales, Ruben A. (Eng. Tècnica Inf. Gestió)

Grau Aguiló, Sion Xavier (Eng. Tècnica Inf. Sistemes)

Bestard Martí, Jaume (Telemàtica)

Vich Llompart, Catalina (Matemàtiques)

Pitarch Andrian, Francisco (Arquitectura Tècnica)


Any acadèmic 2008-2009

Gomara Prats, Sonia (Eng. Informàtica)

Ramon Estades, Llorenç (Eng. Tècnica Industrial)

Jiménez Martín, Álvaro (Eng. Tècnica Inf. Gestió)

Bechara Aded Van De Sand, Lionel (Eng. Tècnica Inf. Sistemes)

Oliva Suárez, Albert (Telemàtica)

Kröger, Arne (Arquitectura Tècnica)


Any acadèmic 2007-2008

Amengual Luciano, Elena María (Eng. Tècnica Inf. Gestió)

Azcona Soria, Eduardo (Eng. Tècnica Industrial)

Beltran Amengual, Joan Pau (Matemàtiques)

Melià Aguiló, Marc Nadal Eng. (Informàtica)

Mestre Adrover, Miguel Ángel (Telemàtica)

Oliver Rodríguez, Ana (Arquitectura Tècnica)


Any acadèmic 2006-2007

Gelabert Ferrer, Bàrbara (Eng. Informàtica)

Portell Blanch, Gabriel (Eng. Tècnica Industrial)

Roig Maimó, M.Francesca (Eng. Tècnica Inf. Gestió)

Titos Ramis, Miguel (Telemàtica)


Any acadèmic 2005-2006

Garcia Cousillas, Daniel (Eng. Informàtica)


Any acadèmic 2004-2005

Jiménez Herranz,Juan Cristobal (Eng. Informàtica)


Any acadèmic 2003-2004

Artigues Barceló, Antonio (Eng. Informàtica)


Any acadèmic 2002-2003

Garau Mendoza, M.Aurora (Matemàtiques MAT2) Manresa Yee, Cristina Suemay (Eng. Informàtica)


Any acadèmic 2001-2002

Buades Capó, Antonio (Matemàtiques MAT)