Actualment, a l’Escola Politècnica Superior (EPS) de la UIB s’imparteixen els següents estudis de Grau:

Cap d’estudis:
Susana Hormigos Jiménez
Cap d’estudis:
María del Mar Leza Salord
Cap d’estudis:
Ramon Pujol Nadal
Cap d’estudis:
Cristina Suemay Manresa Yee
Cap d’estudis:
Ignasi Furió Caldentey
Cap d’estudis:
Joan Duran Grimalt

Tot l’equip de direcció de l’EPS, i especialment els caps d’estudis, està a la vostra disposició per a resoldre aquelles qüestions acadèmiques que vos sorgeixin:

  • Director de l’Escola Politècnica Superior: Gabriel Cardona Juanals gabriel.cardona@uib.es 971 17 13 92
  • Secretari de l’Escola Politècnica Superior: Julián Proenza Arenas julian.proenza@uib.es 971 17 29 92
  • Subdirector de Relacions amb Empreses i Comunicació: Antoni Mesquida Calafat antoni.mesquida@uib.es 971 17 29 91
  • Cap d’estudis del Grau d’Edificació: Susana Hormigos Jiménez susana.hormigos@uib.es 971 25 99 56
  • Cap d’estudis del Grau d’Enginyeria Agroalimentària i del Medi Rural: María del Mar Leza Salord mar.leza@uib.es 971 17 31 55
  • Cap d’estudis del Grau d’Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica: Ramon Pujol Nadal ramon.pujol@uib.es 971 25 95 71
  • Cap d’estudis del Grau d’Enginyeria Informàtica: Cristina Suemay Manresa Yee cristina.manresa@uib.es 971 25 97 21
  • Cap d’estudis del Grau d’Enginyeria Telemàtica: Ignasi Furió Caldentey ignasi.furio@uib.es 971 25 99 70
  • Cap d’estudis del Grau de Matemàtiques: Joan Duran Grimalt joan.duran@uib.es 971 25 98 94

Alumnes, professors i personal d’administració i serveis estam tots implicats en el bon funcionament de la nostra Escola. És per això que qualsevol suggeriment o crítica constructiva que permeti millorar serà molt benvinguda.

Bústia de suggeriments